7.21.2012


Festival Ple de Riure 2012 <http://www.apcc.cat/agenda/627/festival-ple-de-riure-2012
·         Mediopelo > Festival Ple de Riure <http://www.apcc.cat/agenda/629/mediopelo-festival-ple-de-riure
Companyia:     Ganso & CiaInici:     20 de juliol de 2012 - 20:00hFinal:     20 de juliol de 2012 - 21:00hAdreça:     Plaça d'OcataLloc:     El Masnou
·         Starfatal > Festival Ple de Riure <http://www.apcc.cat/agenda/630/starfatal-festival-ple-de-riure
Companyia:     Los2playInici:     20 de juliol de 2012 - 00:00hFinal:     20 de juliol de 2012 - 00:45hAdreça:     Davant la vela, platja d’OcataLloc:     El Masnou
·         Starfatal > Festival Ple de Riure <http://www.apcc.cat/agenda/631/starfatal-festival-ple-de-riure
Companyia:     Los2playInici:     21 de juliol de 2012 - 20:00hFinal:     21 de juliol de 2012 - 20:45hAdreça:     Plaça Marcel.lina MonteysLloc:     El Masnou


Circ a Catalunya
·         Cabaré Paròdia <http://www.apcc.cat/agenda/687/cabare-parodia
Companyia:     Circ LOSInici:     20 de juliol de 2012 - 19:30hFinal:     20 de juliol de 2012 - 20:45hAdreça:     Pl. Falset, barri de la Marina, Zona FrancaLloc:     Barcelona ·         Cabaret Elegance <http://www.apcc.cat/agenda/680/cabaret-elegance> Companyia:     ElegantsInici:     20 de juliol de 2012 - 22:00hFinal:     20 de juliol de 2012Adreça:     Can CarrencàLloc:     Canovelles 
·         Cirquet Confetti a Begur <http://www.apcc.cat/agenda/685/cirquet-confetti-a-begur
Companyia:     Cirquet ConfettiInici:     21 de juliol de 2012 - 19:00hFinal:     21 de juliol de 2012 - 20:00hAdreça:     Plaça de la VilaLloc:     BegurPreu:     Gratuït
·         Cabaret Elegance <http://www.apcc.cat/agenda/681/cabaret-elegance
Companyia:     ElegantsInici:     22 de juliol de 2012 - 22:00hFinal:     22 de juliol de 2012Adreça:     Amfiteatre del PilarLloc:     Sant Hipòlit de Voltregà
·         Karoli l'Home Roda - Professor Karoli <http://www.apcc.cat/agenda/664/karoli-lhome-roda-professor-karoli
Companyia:     Professor KaroliInici:     22 de juliol de 2012 - 18:00hFinal:     22 de juliol de 2012 - 19:00hAdreça:     Plaça de l'EsglésiaLloc:     Prats de Lluçanès, Barcelona

I fora de Catalunya
·         Maiurta a Chalon dans la Rue (França) <http://www.apcc.cat/agenda/570/maiurta-a-chalon-dans-la-rue-franca
Companyia:     Los GalindosInici:     19 de juliol de 2012Final:     22 de juliol de 2012Lloc:     Chalon-sur-Saone
·         Los Caneca Show <http://www.apcc.cat/agenda/625/los-caneca-show
Companyia:     Cia. Los Caneca (distribuïts per La Maleta dels Espetacles)Inici:     20 de juliol de 2012 - 20:00hFinal:     20 de juliol de 2012 - 21:00hLloc:     Neumarkt, Alemanya ·         professor Karoli <http://www.apcc.cat/agenda/656/professor-karoli> Companyia:     karoli l´home roda " Diade de Circ "Inici:     20 de juliol de 2012 - 22:00hFinal:     20 de juliol de 2012 - 23:00hAdreça:     Plaça ajuntamentLloc:     THUIR France
·         La Corcoles al "Cabaretno" Etnosur <http://www.apcc.cat/agenda/678/la-corcoles-al-cabaretno-etnosur
Companyia:  Cia.La CorcolesInici:     21 de juliol de 2012 - 20:30hFinal:     21 de juliol de 2012Lloc:     Jaen
·         cia capicua <http://www.apcc.cat/agenda/577/cia-capicua
Companyia:     cia capicuaInici:     24 de juliol de 2012 - 19:00hFinal:     24 de juliol de 2012 - 20:00hAdreça:     FESTIVAL PIRINEOS SUR(PATIO DE LAS ESCUELAS)Lloc:     SALLENT DE GALLEGO(HUESCA)